Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

МАЙОРОВ Олександр В'ячеславович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / МАЙОРОВ Олександр В'ячеславович

(20.05.1969, м. Запоріжжя) – доктор історичних наук, професор. У 1993 закінчив Запорізький державний ун-т. З 1994 – викладач історичного факультету Санкт-Петербурзького державного ун-ту. Працює зав. кафедри музеєзнавства історичного факультету Санкт-Петербурзького державного ун-ту. Сфера наукових досліджень – історія східних слов'ян і Київської Русі, Галицько-Волинська Русь, історія музейної справи, теоретичні основи музеєзнавства. Автор монографій «Социально-политический строй Древней Руси. Община и государство», «Константин Багрянородный о происхождении и расселении балканских славян».

Літ.: Запорізький національний університет: історія і сучасність (1930 – 2005). Ювілейна книга. – Запоріжжя, 2006. – С. 216-217.