Ми запрошуємо всіх бажаючих на курси французької мови!!!

Анонси

ФРАНЦУЗЬКИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ ЦЕНТР Запорізького національного університету запрошує всіх бажаючих на курси французької мови!!!

Ви вирішили вивчити французьку мову?

Тоді Вам необхідно обрати

Французький лінгвістичний центр

при Запорізькому національному університеті

Французький Лінгвістичний центр існує з 1996 року і допоміг отримати  ґрунтовні знання з французької мови більше 600 особам – студентам, викладачам, інженерам, медичним працівникам, менеджерам.

Знання з французької мови, здобуті в Центрі, розкривають широкі можливості перед його слухачами:

- стажування у Франції,

- навчання у вищих навчальних закладах Франції, Бельгії,  Швейцарії, Канади

- можливість подорожувати франкомовними країнами

- проживання у Франції

- підготовка до складання іспитів на підтвердження рівня володіння мовою.

Заняття у Французькому лінгвістичному центрі веде викладач,стажер університету Дю Мен Клеманс Лангле

Заняття у Французькому лінгвістичному центрі ЗНУ проводяться висококваліфікованими фахівцями Запорізького національного університету, які неодноразово пройшли стажування у Франції, мають науковий ступінь та великий досвід викладання.

Варто зазначити, що до роботи у Французькому лінгвістичному центрі залучені носії французької мови – викладачі з Франції, які працюють в Запорізькому національному університеті.

Ми працюємо за сучасними методиками із застосуванням інформаційних технологій. Це сприяє ефективному засвоєнню навчального матеріалу, подоланню мовного бар’єру у процесі комунікації, зануренню в культуру і традиції франкомовних країн, створенню та збереженню дружної атмосфери між слухачем і викладачем.

Крім того, в Центрі ми готуємо слухачів до складання іспитів на отримання диплома Міністерства освіти Франції – DELF.

Ми пропонуємо такі форми навчання:

заняття в групах (6-8 осіб) і міні-групах (2-4 особи)

корпоративне навчання

денний чи вечірній час занять

Сертифікат після курсів:

-         за результатами іспитів Ви отримаєте диплом DELF

Етапи навчання:

курс «Загальномовна підготовка» (А1 – А2)

курс  «Інтенсивне вивчення французької мови» (В1 – В2)

курс   «Французька мова у спеціальних цілях» (С1 – С2)

Тривалість навчання (від 3-х місяців до 2-х років)

та його інтенсивність залежать від поставленої мети.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Наш центр - це 20 років успішного досвіду роботи. Наші випускники своїми досягненнями підтверджують ефективність занять з французької мови, отримані в Центрі, а викладачі застосовують інноваційні методики та різноманітні форми роботи, підвищують свою кваліфікацію, враховуючи новітні тенденції в галузі викладання іноземних мов та відвідуючи різноманітні тренінги, вебінари, конференції як в Україні, так і у Франції.

Чому варто обрати Французький лінгвістичний центр ЗНУ:

• якісні та професійні послуги
  • Індивідуальний підхід до кожного слухача
  • Багаторічний досвід роботи
  • Найкращий викладацький склад
  • Зручне розташування у центрі міста
  • Співпраця з носіями мови

Контактна інформація:

Телефони: 289 12 56, 067 294 12 26, 063 375 77 91

Контактна особа: Шаргай Ірина Євгеніївна

25.10.2010 16:20:00 ... 2050-01-31 00:00:00
Центр інтенсивного вивчення іноземних мов