Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Запорізького національного університету  

Головне меню

Загальні відомостіКонференція НТСАДіяльністьАнонсиІнфобюлетеньПроблемні групиДопомога науковцюДолучайся до нас!Молода наукаЗМІ про насНормативна базаФотогалереяПсихологічний клубПочесні члени НТСА


ukr
Резолюція учасників Регіонального з’їзду представників студентських наукових організацій ВНЗ України


Резолюція

учасників Регіонального з’їзду представників студентських наукових організацій ВНЗ України

 

 

Ми, учасники Регіонального з’їзду представників студентських наукових організацій ВНЗ України, які зібралися 18 лютого 2010 року у місті Харків, на основі ґрунтовних обговорень, ухвалюємо:

 

1. Висловити підтримку процесу прийняття змін і доповнень до Закону України “Про вищу освіту ” щодо студентського самоврядування та рекомендувати керівництву ВНЗ всебічно сприяти розвитку Студентських наукових товариств; адміністраціям ВНЗ України забезпечити фінансування наукових товариств на належному рівні згідно чинного законодавства.

2. Звернутися з пропозицією до УАСС, ВСР при МОН та ВСР при КМУ, щодо подання звернень до Міністерства юстиції стосовно розяснення прав студентських наукових товариств, як органів студентського самоврядування.

3. Студентським науковим товариствам за підтримки адміністрацій ВНЗ запровадити на постійній основі круглі столи, семінари, наради, тренінги, слухання з метою пошуку ефективних шляхів вирішення проблем наукових товариств

4. Рекомендувати адміністраціям ВНЗ за сприяння Міністерства освіти і науки України запровадити на системній основі візити для представників СНТ з метою обміну та запозичення позитивного досвіду роботи, як за рахунок ВНЗ так і з частковим покриттям витрат.

5.  Забезпечити обговорення угоди про співпрацю студентських наукових товариств у своїх СНТ та внести необхідні доповнення до неї протягом місяця з дня прийняття резолюції.

6.  Рекомендувати представникам студентських наукових товариств взяти участь у Міжнародному форумі Студентських наукових товариств студентів, аспірантів та молодих науковців Української асоціації студентського самоврядування (УАСС) у м. Севастополі 21-23 травня 2010року.

 

 

 

 м.Харків, 18 лютого 2010 р.                                                                                                         
 
© ZNU