Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Запорізького національного університету  

Головне меню

Загальні відомостіКонференція НТСАДіяльністьАнонсиІнфобюлетеньПроблемні групиДопомога науковцюДолучайся до нас!Молода наукаЗМІ про насНормативна базаФотогалереяПсихологічний клубПочесні члени НТСА


ukr
Загальні відомості


    Психологічний клуб факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ є однією з найактивніших частин роботи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету. Клуб було засновано в 2007 році студенткою 4 курсу Грандт Вікторією, яка на той момент була головою НСТ факультету СПП, а наразі є кандидатом психологічних наук та викладає на рідному факультеті.

 На сьогодні студентський психологічний клуб очолює Калюжна Євгенія Миколаївна - к.психол.н., доцент кафедри практичної психології.

В рамках засідань Психологічного клубу щомісяця проводяться тематичні Круглі столи, які допомагають студентам розкрити свій науковий та особистісний потенціал. Участь в засіданнях можуть брати не лише студенти та викладачі факультету, а й запрошені гості, чиї наукові інтереси збігаються із запропонованою тематикою.

Круглі столи проводять не лише на базі факультету СПП, а й у рамках співпраці з іншими факультетами університету, іншими навчальними закладами та організаціями. Психлогічний клуб допомагає студентам зануритись у наукову творчіть і самореалізуватися в професійній діяльності, розширити свій кругозір, ознайомитись з новинками й проблематикою психології та її зв'язків з іншими науковими сферами.

Членом Клубу може стати кожен!!! То ж ми закликаємо всім бажаючих приєднуватися  до нашої спільноти однодумців. 
 
© ZNU