ukr | Головна сторінка ЗНУ   Мапа сайту | Налаштувати вигляд
Навчайся в Європі вже сьогодні! ЗНУ - класична освіта за європейськими стандартами!
Університет
Абітурієнту
Навчання
Наука
Події
Спілкування
Головна сторінка ЗНУ > ЗНУ > Конференція трудового колективу ЗНУ

Конференція трудового колективу ЗНУ

14 вересня в актовій залі 2 корпусу ЗНУ відбулася Конференція трудового колективу університету, на якій були присутні представники всіх факультетів та структурних підрозділів. На порядку денному розглядався звіт ректора Тимченка С. М. про роботу вузу в 2004-2005 н. р., а також внесення змін та доповнень до Cтатуту університету.

Новий керівник вузу, юрист за фахом, у своєму виступі наголосив на необхідності наведення ладу у фінансовій сфері. В результаті численних перевірок було виявлено багато промовистих фактів нераціонального використання коштів, які мали б забезпечувати розвиток університету та добробут його працівників. Ректор відзначив, що донедавна майже всі фінансові справи ЗНУ характеризувалися непрозорістю, і навів приклади численних порушень.

Наприклад, виявилося, що частина обладнання комбінату студентського харчування університету знаходиться в оренді без будь-якої оплати. Закупівля всіх товарів та послуг для університету проводилася за завищеними цінами. Багато непорозумінь виникло при спробі розібратися з обліком обороту коштів у редакції нині закритої газети “Наш город”, яка існувала при вузі. Також підозру керівництва викликали підходи, які застосовувалися при проведенні різних тендерів, зокрема пов′язаних з охороною університету. При перевірці закладів відпочинку було виявлено факт прийняття людей, які не мають відношення до ЗНУ. Сплачені ними гроші не проходили через бухгалтерію.

Другим важливим пунктом на порядку денному, після актуальних проблем, було внесення змін до Статуту ЗНУ. Згідно з прийнятими доповненнями до пунктів 4.5.1 та 5.1.2., виборні представники студентства складатимуть 10% Вченої ради та Конференції трудового колективу ЗНУ.