Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Заходи, свята, вітання

2019-й рік

Березень

3 березня

Дні народження

3 березня - Приходько Альона Сергіївна, інженер 1 категорії кафедри прикладної фізики і наноматеріалів
3 березня - Литвин Ганна Василівна, Прибиральник службових приміщень та санвузлів гуртожитку № 4
3 березня - Худолій Ольга Євгенівна, Маляр 5 розряду господарського відділу
3 березня - Стеценко Ольга Іванівна, прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу №4
3 березня - Попов Сергій Миколайович, керівник секції спортивного напряму кафедри фізичного виховання
3 березня - Худолєй Ліна Володимирівна, викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

Ювілеї

3 березня ювілей святкує Задорожня Вікторія Юліївна, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини

4 березня

Студентське самоврядування Загальноуніверситетський

Дебатний клуб ЗНУ
Місце проведення:
109 аду 5 корпусу ЗНУ
Дата і час:
щопонеділка/18.02.2019-25.05.2019 17:30 - 19:30
Дебатний клуб ЗНУ.
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Патюпкіна Єлизавета
Контактні дані:
+380951259209

Культурно-масовий Факультетський

Масляна
Місце проведення:
2 поверх, навчальний корпус № 2
Дата і час:
04.03.2019 12:00 - 13:00
Запрошені:
  • Всі бажаючі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Харчілава М., голова культурно-масового сектору
Контактні дані:
не вказано

5 березня

Дні народження

5 березня - Єгоров Юрій Павлович, Професор кафедри міського будівництва і господарства Інженерного інституту ЗНУ
5 березня - Уділова Тетяна Миколаївна, доцент кафедри романської філології і перекладу
5 березня - Мартиненко Михайло Борисович, Двірник студентського містечка
5 березня - Муцураєва Луіза Асхабівна, фахівець 2 категорії центру післядипломної освіти
5 березня - Павлючок Степан Михайлович, сторож студентського спортивно – оздоровчого табору «Славутич»
5 березня - Рекотов Петро Валентинович, Доцент міжфакультетської кафедри загальноосвітніх дисциплін Інженерного інституту ЗНУ

Ювілеї

5 березня ювілей святкує Кириченко Олексій Генадійович, Доцент кафедри металургії Інженерного інституту ЗНУ, заступник декана з виховної та міжнародної роботи факультету металургії

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню
Місце проведення:
Актова зала, гуртожиток № 3
Дата і час:
05.03.2019 18:00 - 22:00
Запрошені:
  • Всі бажаючі
Організатори:
  • Сьомик Я.О., голова студенської ради математичного факультету
Відповідальні особи:
Сьомик Я.О., голова студенської ради математичного факультету
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання НТСАДМВ економічного факультету
Місце проведення:
211 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
щовівторка/05.03.2019-26.03.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
  • Члени НТСАДМВ
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Калінчук В.В., голова НТСАДМВ
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри промислового та цивільного будівництва
Місце проведення:
Л208 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
05.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Арутюнян І.А., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри автоматизоване управління технологічними процесами
Місце проведення:
69 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
05.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Пазюк М.Ю., професор
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри менеджменту організації та управління проектами
Місце проведення:
Л401 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
05.03.2019,19.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Воронкова В.Г., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Дебати

Дебатний клуб RATUS
Місце проведення:
307 ауд 5 корпусу ЗНУ
Дата і час:
щовівторка/19.02.2019-25.05.2019 16:00 - 19:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Аль-Хуссейн Мохаменд Ахмедович
Контактні дані:
+380979771715

6 березня

Дні народження

6 березня - Крупенко Алла Володимирівна, завідувач складу відділу матеріально – технічного постачання
6 березня - Стєганцева Поліна Георгіївна, доцент кафедри загальної математики
6 березня - Іщенко Олена Леонідівна, Бібліотекар 1 категорії наукової бібліотеки
6 березня - Рибальченко Ганна Романівна, двірник студентського містечка
6 березня - Кузенко Лариса Володимирівна, доцент кафедри адміністративного та господарського права
6 березня - Терно Сергій Олександрович, професор кафедри історії України
6 березня - Білоножко Сергій Володимирович, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин

Ювілеї

6 березня ювілей святкує Шугальова Інна Михайлівна, доцент кафедри історії України
6 березня ювілей святкує Пензова Ольга Петрівна, підсобний робітник біостанції – профілакторію

Студентське самоврядування Всеукраїнський

Програми ЄС для молоді: презентація в Запоріжжі
Місце проведення:
224 аудиторія 2 корпусу ЗНУ
Дата і час:
06.03.2019 16:05 - 17:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Романчук Ганна
Контактні дані:
+380996075494

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Урочисте відкриття "Відкритої академії інженерних знань"
Місце проведення:
40 ауд., Інженерний інститут
Дата і час:
06.03.2019 10:00 - 14:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Полякова Н.П., доцент
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Факультетський

Привітання викладачів зі святом 8 Березня
Місце проведення:
217 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
06.03.2019 12:55 - 14:15
Запрошені:
  • Всі бажаючі
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Череп А.В., декан
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри економіки та інформаційних технологій
Місце проведення:
417 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
06.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Глущевський В.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Студентське самоврядування Міський

"Mafioznil famyli ZP"
Місце проведення:
307 аудиторія 5 корпусу.
Дата і час:
щосереди/27.02.2019-13.03.2019 16:00 - 19:30
Гра у мафію в рамках проекту Студентської ради ЗНУ "Mafioznil famyli ZP"
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Романчук Ганна
Контактні дані:
+380952506151

7 березня

Дні народження

7 березня - Муц Луай Файсал, Начальник центру освітніх послуг для іноземних громадян
7 березня - Меняйло Вікторія Іванівна, доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалів
7 березня - Ємельяненкова Наталія Миколаївна, завідувач гуртожитком №4
7 березня - Тютюнник Олена Вікторівна, викладач Економіко – правничого коледжу ЗНУ
7 березня - Твердохліб Юлія Володимирівна, Викладач Економіко-правничого коледжу ЗНУ

Ювілеї

7 березня ювілей святкує Горошкова Лідія Анатоліївна, професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики

Культурно-масовий Факультетський

Концертна програма «Чарівним жінкам до 8 Березня присвячується"
Місце проведення:
Мала сцена, навчальний корпус № 2
Дата і час:
07.03.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
  • Всі бажаючі
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Хохлов М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри міського будівництва та господарства
Місце проведення:
54 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
07.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Банах А.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Факультетський

Проведення заходів до Міжнародного жіночого дня
Місце проведення:
307 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
07.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Всі бажаючі
Організатори:
  • Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Яранцева В.В., заст. декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

8 березня

Дні народження

8 березня - Птіцина Лариса Анатоліївна, викладач Економіко-правничого коледжу ЗНУ
8 березня - Пазюк Михайло Юрійович, Завідувач кафедри автоматизованого управління технологічними процесами, професор Інженерного інституту ЗНУ
8 березня - Гаврилов Олександр Васильович, швейцар біостанції-профілакторію
8 березня - Богдановська Надія Василівна, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації

Ювілеї

8 березня ювілей святкує Ткаліч Інна Олександрівна, Асистент кафедри прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ

9 березня

Дні народження

9 березня - Безотосна Юлія Вікторівна, старший лаборант кафедри журналістики
9 березня - Янєва Надія Станіславівна, бібліотекар наукової бібліотеки
9 березня - Хлистун Олена Павлівна, редактор 1 категорії прес - служби
9 березня - Мамай Наталія Олександрівна, завідувач навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології
9 березня - Каряка Ірина Володимирівна, провідний фахівець відділу діловодства, архіву та режимної роботи
9 березня - Курганова Валентина Миколаївна, Прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу №1
9 березня - Клопов Роман Вікторович, професор кафедри фізичної культури і спорту

Культурно-масовий Факультетський

Літературний вечір
Місце проведення:
Навчальний корпус № 5
Дата і час:
09.03.2019 18:00 - 19:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Навоян А.С., голова студради
Контактні дані:
не вказано

10 березня

Дні народження

10 березня - Узунова Оксана Василівна, доцент кафедри кримінального права та правосуддя
10 березня - Фоменко Юрій Павлович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5 розряду групи головного енергетика
10 березня - Довганчук Дмитро Олексійович, Технік відділу технічних засобів навчання
10 березня - Гришукова Тетяна Юріївна, старший лаборант кафедри загальної та прикладної екології та зоології

Ювілеї

10 березня ювілей святкує Жуков Дмитро Андрійович, Інженер-програміст центру інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету
10 березня ювілей святкує Кокарев Борис Валерійович, доцент кафедри фізичної культури і спорту

Культурно-масовий Міський

Свято Масляної у кінному клубі сімейного типу
Місце проведення:
с.Розумівка кінний клуб “Deimos”
Дата і час:
10.03.2019 12:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти, викладачі, батьки
Організатори:
  • Фонд Срібна підкова кінний клуб “Deimos”
Відповідальні особи:
Шелуденко А.Є., голова студенської профспілки
Контактні дані:
не вказано

11 березня

Дні народження

11 березня - Заїка Олена Вікторівна, Доцент кафедри соціальної філософії та управління
11 березня - Коса Любов Федорівна, старший комірник Комбінату громадського харчування
11 березня - Коваленко Інна Ігорівна, викладач кафедри соціології
11 березня - Беренда Наталія Володимирівна, Доцент кафедри прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ
11 березня - Чехлата Олена Василівна, заступник головного бухгалтера
11 березня - Лях Віктор Олексійович, завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики, професор

Ювілеї

11 березня ювілей святкує Скрипченко Костянтин Миколайович, Звукооператор студентського центру мистецтв

Студентське самоврядування Загальноуніверситетський

Дебатний клуб ЗНУ
Місце проведення:
109 аду 5 корпусу ЗНУ
Дата і час:
щопонеділка/18.02.2019-25.05.2019 17:30 - 19:30
Дебатний клуб ЗНУ.
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Патюпкіна Єлизавета
Контактні дані:
+380951259209

Факультетський Засідання

Засідання кафедри фінансів, банківської справи та страхування
Місце проведення:
Л419, Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
11.03.2019,25.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Метеленко Н.Г., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Факультетський

Заходи до 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка
Місце проведення:
307 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
11.03.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Яранцева В.В., заст. декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

12 березня

Дні народження

12 березня - Ващенко Анна Артурівна, методист 1 категорії бюро з навчально-методичної роботи навчального відділу
12 березня - Федорченко Раїса Антропівна, старший кухар Комбінату громадського харчування
12 березня - Гоменюк Сергій Іванович, декан математичного факультету, професор кафедри програмної інженерії

Культурно-масовий Факультетський

Заходи до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні
Місце проведення:
101 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
12.03.2019 11:00 - 12:55
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Яранцева В.В., заст. декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри підприємництва, менеджменту організації та логістики
Місце проведення:
415 ауд., навчальний корпус № 6
Дата і час:
12.03.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет менеджменту
Відповідальні особи:
Бухаріна Л.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання НТСАДМВ економічного факультету
Місце проведення:
211 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
щовівторка/05.03.2019-26.03.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
  • Члени НТСАДМВ
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Калінчук В.В., голова НТСАДМВ
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем
Місце проведення:
40 ауд., Інженерний інститут
Дата і час:
12.03.2019 13:00 - 13:30
Запрошені:
не вказано
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Безверхий А.І., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Дебати

Дебатний клуб RATUS
Місце проведення:
307 ауд 5 корпусу ЗНУ
Дата і час:
щовівторка/19.02.2019-25.05.2019 16:00 - 19:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Аль-Хуссейн Мохаменд Ахмедович
Контактні дані:
+380979771715

13 березня

Дні народження

13 березня - Ракша Владислав Ігорович, інженер – програміст 1 категорії Центру інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету

Науковий Факультетський

Методичний семінар на тему «Тематика і структура курсових проектів по всім дисциплінам та методика їх керівництва»
Місце проведення:
222 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
13.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Викладачі та студенти
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Явтушенко О.В., професор
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри фундаментальної математики
Місце проведення:
21 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
13.03.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Математичний факультет
Відповідальні особи:
Гребенюк С.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Студентське самоврядування Міський

"Mafioznil famyli ZP"
Місце проведення:
307 аудиторія 5 корпусу.
Дата і час:
щосереди/27.02.2019-13.03.2019 16:00 - 19:30
Гра у мафію в рамках проекту Студентської ради ЗНУ "Mafioznil famyli ZP"
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Романчук Ганна
Контактні дані:
+380952506151

14 березня

Дні народження

14 березня - Рандзицька Альона Олегівна, методист 1 категорії навчального відділу
14 березня - Романович Любов Юріївна, прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу №3
14 березня - Железнякова Юлія Володимирівна, Доцент кафедри психології

Факультетський Засідання

Засідання кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту
Місце проведення:
Л413 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
14.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Меліхова Т.О., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

15 березня

Дні народження

15 березня - Пахомова Валентина Василівна, прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу № 4
15 березня - Крайнік Олена Миколаївна, Доцент кафедри менеджменту організацій та управління проектами Інженерного інституту ЗНУ
15 березня - Кліпп Алла Жоржівна, провідний економіст відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності

Загальноуніверситетський Профорієнтаційний

Науково-методичні семінари з української мови та літератури і біології та хімії для учителів для результатами безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО
Місце проведення:
306,307 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
15.03.2019 14:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учителі-предметники закладів середньої освіти міста й області
Організатори:
  • Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування
Відповідальні особи:
Микитів Г.В., начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування
Контактні дані:
не вказано

Науковий Факультетський

Круглий стіл «Засоби ефективної комунікації»
Місце проведення:
203 ауд., навчальний корпус № 8
Дата і час:
15.03.2019 09:35 - 11:25
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
Відповідальні особи:
Поплавська А.П., доцент
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри економіки підприємства
Місце проведення:
Л415 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
15.03.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Дробишева О.О., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Науковий Факультетський

І тур Всеукраїнської олімпіади з екологічної безпеки
Місце проведення:
92 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
15.03.2019 13:30 - 14:30
Запрошені:
  • Студенти
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Полікарпова Л.В., доцент
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри садово-паркового господарства та генетики
Місце проведення:
202 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
15.03.2019 14:30 - 17:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Лях В.О., професор
Контактні дані:
не вказано

16 березня

Дні народження

16 березня - Адоньєв Євген Олександрович, декан Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ у м. Мелітополі

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... [21]