Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-8 ( всього знайдено : 735 )

Волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – бронзові призерки чемпіонату України сезону 2020/21!

Викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітають спортсменок волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» із черговою вагомою перемогою! Вкотре запорізькі волейболістки переконливо продемонстрували свої таланти, чудову фізичну форму, прагнення до перемоги та вміння долати перешкоди на шляху до нових спортивних вершин! Вони стали бронзовими призерками чемпіонату України сезону 2020/21!
44 переглядів
16.04.2021 18:18
Студентка факультету фізвиховання Ганна Панова здобула срібло чемпіонату України, вперше повернувшись на поміст після травми

У Чорноморську на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років першу нагороду в скарбничку Запорізької області принесла вихованка викладача ЗНУ Анатолія Орлова – студентка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Ганна Панова. У ваговій категорії 59 кг спортсменка в сумі показала результат 159 кг (73+86), що принесло Ганні друге місце національних змагань. Зазначимо, що для спортсменки ці змагання стали першими після тривалої перерви, пов’язаної із травмою та реабілітацією. Вітаємо Ганну Панову з успішним поверненням на поміст!

297 переглядів
15.05.2019 11:25
В «Орбіти-ЗНУ» – срібло чемпіонату  України з волейболу серед жіночих команд

В «Орбіти-ЗНУ» – срібло чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд

У м. Южному відбулися матчі 2 фінального туру 28-го чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. За підсумками першого фінального туру, який проходив у Запоріжжі, «Орбіта» займала другу позицію в турнірній таблиці. Як повідомив портал «За-спорт», в Южному команда Володимира Бузаєва їхала із високими амбіціями. Не менші плани були і у команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ», з якою запорізькі дівчата проводили першу зустріч. Кілька волейболісток запорізької команди, які в 1-му фінальному турі і раніше грали в основному складі, зіграли лише в першій партії, в інших - на майданчику перебував найближчий резерв. У такому складі виграти у «Волині» не вдалося, «Орбіта» програла 2: 3 (25:15, 15:25 12:25, 25:18, 8:15).

370 переглядів
23.04.2019 14:57
Студентка ФІФ Ганна Дмитренко здобула перемогу на Чемпіонаті України з шашок

Студентка факультету іноземної філології ЗНУ Ганна Дмитренко здобула впевнену перемогу на Чемпіонаті України з шашок серед молоді у двох категоріях — класичні і швидкі шашки, який проходив у Вінниці з 31 січня по 7 лютого.

308 переглядів
05.03.2019 13:10

Студент ЕПК ЗНУ Кирило Пирогов став чемпіоном України з важкої атлетики

13-16 травня у Запоріжжі проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, у якому здобув перемогу студент 1 курсу Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Кирило Пирогов.
323 переглядів
19.05.2015 10:40

Команда «ОДЮСШ-ЗНУ» стала переможцем Чемпіонату України Вищої аматорської ліги з волейболу серед жіночих команд

Минулого тижня у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбулися фінальні змагання Чемпіонату України Вищої аматорської ліги з волейболу серед жіночих команд, переможцем якого стала команда нашого університету «ОДЮСШ-ЗНУ».
223 переглядів
19.05.2015 10:39

Студенти ЗНУ – призери Чемпіонату України зі спортивного туризму

Наприкінці березня стали відомі результати щорічного Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді (м. Київ), у якому взяли участь представники 13 областей України. Згідно із рішенням суддівської колегії студенти Запорізького національного університету зайняли одразу три призових місця у Чемпіонаті.
139 переглядів
03.04.2015 13:39

Студент ЗНУ став срібним призером чемпіонату України з армспорту

У м.Харкові 6-7 грудня відбувся IV чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів.У змаганнях взяли участь команди 43-х вишів України. Запорізьку область на чемпіонаті представляв студент ЗНУ Роман Агаєв.