Минулого тижня в рамках спартакіади серед викладачів та співробітників університету відбулися змагання з міні-футболу. Участь у цьому спортивному змаганні взяли три вишівські чоловічі команди: кафедри фізичного виховання, математичного факультету (команда «Плюс») й адміністрації.

У Запорізькому національному університеті постійно піклуються про здоровий спосіб життя, гарну фізичну форму, активність молоді. І особливою популярністю серед студентів-спортсменів користується футзал. Відтак, провідною подією року залишається на сьогодні Кубок ректора ЗНУ з міні-футболу між факультетами, який в оновленому форматі вже чотири роки поспіль проходить у виші.
