В Економіко-правничому коледжі провели лекцію «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі»
20 жовтня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулась зустріч студентів 2 курсу із соціальним педагогом Запорізького обласного наркологічного диспансеру Мариною Гриндюк. Мета заходу – підвищити інформованість молодого покоління про проблему наркоманії, алкоголізму і токсикоманії та попередити подібні захворювання у молодого покоління.
21.10.2014 12:57

