У ЗНУ провели II Всеукраїнську конференцію «Сталий розвиток економіки на засадах ресурсоефективності»
Сьогодні, 15 грудня, на базі Запорізького національного університету відбулася II Всеукраїнська конференція «Сталий розвиток економіки на засадах ресурсоефективності».
15.12.2016 17:16




14 квітня на базі економічного факультету ЗНУ розпочала свою роботу Х Міжнародна конференція студентів і молодих учених «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави». Для участі в ній тези доповідей надіслали близько 300 молодих науковців не лише нашого вишу, але і інших ВНЗ Запоріжжя, України, Польщі та Казахстану. Всього участь у науковій конференції взяли 176 науковців - представників вищих навчальних закладів з усіх куточків нашої країни, а також представники Економіко-правничого, Торгового коледжів ЗНУ та Малої академії управління бізнесом.
12 квітня на економічному факультеті ЗНУ відбувся заключний етап ділової гри-конкурсу «Автоматизація бізнес-процесів в економіці-2016», презентація студентських проектів і нагородження переможців. Нагадаємо, що ця гра стартувала ще 1 березня і проходила у два етапи: перший – презентація аналітичної та проектної частини завдання, другий – захист проекту загалом і презентація.
21 березня у рамках профорієнтаційних заходів на економічному факультеті ЗНУ відбулась зустріч студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» з інженером з організації та нормування праці, економістом з планування цеху № 12 Запорізького титано-магнієвого комбінату (ЗТМК) Оленою Миколаївною Іванічкіною. Зустріч із майбутніми роботодавцями була організована відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Так, зокрема, участь у зустрічі взяла провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна.
