22 травня студенти філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) апробували матеріали своїх наукових досліджень на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Славістичні студії у сучасному філологічно-дидактичному просторі». Вона відбулася у Хмельницькому національному університеті. Одним зі співорганізаторів конференції став ЗНУ: до складу оргкомітету увійшла завідувачка кафедри слов’янської філології Ірина Павленко, яка, поряд з іншими членами оргкомітету, звернулася до учасників із вітальним словом.











