Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підвищують кваліфікацію вихователі притулків

У ЗНУ підвищують кваліфікацію вихователі притулків

22.03.2011 10:45 Все Післядипломна освіта

21 березня у Центрі бізнес-освіти спільно з КЗ «Запорізький обласний притулок для дітей» ЗОР розпочалися курси з підвищення кваліфікації для вихователів притулків за напрямком «Соціальна педагогіка».

Курси об’єднали педагогів не тільки із м. Запоріжжя, а й вихователів з КЗ «Бердянський обласний притулок для дітей» ЗОР, КЗ «Мелітопольський обласний притулок для дітей» ЗОР, КЗ «Мирненський обласний притулок для дітей» ЗОР, КЗ «Оріхівський обласний притулок для дітей» ЗОР та КЗ «Пологівський обласний притулок для дітей» ЗОР. Як зазначив Геннадій Васильчук, завідувач відділу аспірантури та докторантури, слухачі зможуть вивчити не тільки новітні теоретичні й практичні розробки у своїй галузі, а й обмінятися досвідом спілкування із дітьми, що у подальшому зможе оптимізувати діяльність притулків вцілому.
Так, перше заняття для вихователів притулків провела Антоніна Матвєєва, начальник служби у справах дітей ЗОДА, на якому були визначені основні цілі та пріоритети діяльності служби у справах дітей та окреслені можливі методи їх досягнення.
Загалом курс розрахований на 82 академічні години та буде тривати 2 тижні.

Олександра Біловош,
провідний спеціаліст ЦБО