Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Молода наука» на математичному факультеті

«Молода наука» на математичному факультеті

13.04.2011 14:10 Все Факультети Математичний

У рамках Університетської науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Молода наука» відбулось засідання секції «Математичні науки». Показовим є той факт, що у її роботі взяли участь не лише студенти математичного факультету, а й О. Гоздек та Є. Одринська, першокурсниці економіко-правничого коледжу ЗНУ. Вони презентували доповіді «Теорія ймовірностей в криміналістиці» та «Число Е».

Під час вступного слова декан математичного факультету доктор технічних наук Сергій Гоменюк зазначив, що подібні заходи є корисними та практичними для розвитку наукової думки. Тим паче, за його словами, наш виш є одним з лідерів у навчанні та науці в регіоні.
Протягом роботи секції було озвучено 15 доповідей, які супроводжувались презентаціями.
Серед виступаючих були аспірант, студенти всіх курсів та магістри.
Показовим є те, що майже всі доповіді носили практичний характер в подальшому застосуванні. Так, Ю. Грабова, магістр математичного факультету, розповіла про створення автоматизованого тренінгу з курсу «Теорія ймовірностей», а М. Зіновєєва про застосування теореми Руше.
Засідання секції «Математичні науки» зайвий раз підтверджує думку, що наука – цікава та необхідна в студентському житті.