Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет ЗНУ продовжує співпрацю з вчителями Запорізького регіону

Біологічний факультет ЗНУ продовжує співпрацю з вчителями Запорізького регіону

21.04.2011 13:17

На біологічному факультеті ЗНУ 20 квітня провели черговий семінар для вчителів біології та хімії навчальних закладів середньої ланки освіти Запорізького регіону. На захід завітали представники майже 30 шкіл міста та області.

Гості факультету прослухали лекції доктора біологічних наук, професора О. Бражка «Сучасні досягнення хімії», доктора біологічних наук, професора В. Бовт «Сучасні екологічні проблеми України та Запорізької області», доктора медичних наук, професора В.Єщенка «Проблеми фізіології. Проблеми екологічної фізіології в Україні та Запорізькій області», кандидата біологічних наук, доцента В.Горбаня «Епідеміологічне значення кровосисних членистоногих Запорізького регіону». А також доповіді кандидата біологічних наук, доцента О. Коржа «Екологічна освіта» й кандидата біологічних наук Н. Костюченко «Мікробіологічний моніторинг ґрунту та води». Завідувач зоологічного музею Запорізького національного університету О. Коротя влаштував екскурсію для гостей вишу.
Під час спілкування з вчителями Запорізького регіону викладачі біологічного факультету провели профорієнтаційну роботу. На чолі з деканом біологічного факультету професором Л. Омельянчик гості відвідали всі кафедри факультету, ознайомилися з їхньою матеріально-технічною базою, професорсько-викладацьким складом, навчальною та науковою діяльністю. Також вони поспілкувалися з викладачами та студентами біологічного факультету, взяли участь у навчанні з цивільного захисту, яке саме проходило в університеті.
Гостям вручили інформаційні буклети та газети нашого університету та запропонували надалі провадити спільну наукову роботу між школами Запорізького регіону та біологічним факультетом ЗНУ.
За словами гостей університету, в них залишилися найкращі враження від перебуванні в Запорізькому національному.

Біологічний факультет ЗНУ