Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціології та управління ЗНУ відсвяткував свій перший ювілей

Факультет соціології та управління ЗНУ відсвяткував свій перший ювілей

22.04.2011 15:40

Факультет соціології та управління Запорізького національного університету весело й яскраво відсвяткував своє десятиріччя. Привітати його викладачів і студентів із першим ювілеєм завітали представники міської адміністрації, керівництва ЗНУ, колеги з інших факультетів, почесні гості свята і його випускники.

Вітаючи всіх присутніх на святі із цією «круглою» датою, декан факультету Максим Лепський зазначив, що попри невеликий вік факультет може по праву пишатися здобутками. Адже скеред його випускників уже є ті, хто встиг захистити кандидатські дисертації, досягти інших життєвих висот; чимало викладачів встигли здобути наукові ступені, а на рахунку його студентів – багато перемог у конкурсах й олімпіадах. Із цим твердженням цілком погодилися усі гості «іменинника», бажаючи факультету подальших наукових і творчих злетів.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Гладченко привітав викладачів і студентів від імені мера і вручив Почесні грамоти міської ради декану факультету Максиму Лепському і викладачам ФСУ. Максима Анатолійовича відзначили грамотою і від імені ЗОДА. При цьому заступник керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Кархачов відзначив, що таких професійних і чуйних керівників, як Максим Лепський, на рівні нашої області можна перерахувати на пальцях однієї руки.
Керівництво університету теж не заблудо привітати факультет із Днем народження: проректор Володимир Волков від імені ректорату побажав подальших звершень і подарував ФСУ комп’ютер. Також викладачів нагородили грамотами Жовтневої рай адміністрації та нашого університету.
Не обійшлося на святі і без сюрпризів: декан факультету та голова студентської ради ФСУ Андрій Крупкін презентували глядачам «Ювілейну книгу факультету». Вони віддали до зали чистий зошит із символікою ФСУ, де кожен бажаючий міг написати свої привітання та побажання.
Зі словами щирої вдячності звернулася до зали і голова правління Запорізького обласного товариства «Знання» Ніна Забава. Вона відзначила, що наш ВНЗ і Товариство вже протягом багатьох років поєднують творчі відносини. Однак до факультету соціології та управління у них особливе ставлення, адже його викладачі зарекомендували себе як безвідмовні і професійні лектори, які не губляться перед жодною аудиторією. До численних привітань на адресу «ювіляра» приєдналися декан біологічного факультету Людмила Омельянчик і декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна. Вони побажали, аби ФСУ підготував нове покоління управлінців, які б змогли змінити у кращий бік нашу державу.
Заступник декана «факультету-побратима» іменинника – факультету соціології та управління – Лариса Іванова зазначила, що СПП часто запозичує у ФСУ цікаві ідеї, наприклад, студентську газету чи заняття хореографією. На доказ, а також у подарунок до ювілею на сцені із вальсом виступили студенти СПП.
До привітань приєдналися і ті, хто стояв біля витоків створення факультету, зокрема, професори Віталій Воловик і Роман Додонов. Вони згадали про минуле факультету і побажали йому усяких гараздів у майбутньому.
Представники усіх трьох кафедр – соціології, теорії та практики управління; політології – поздоровили рідний факультет, а також нагородили ювілейними стрічками і краватками випускників, які встигли захистити кандидатські дисертації, та студентів – переможців конкурсів й олімпіад.
Поздоровлення перемежовувалися яскравими концертними номерами. Пісні різними мовами, чудові хореографічні номери, веселі жарти від студентів ФСУ неабияк прикрасили програму. Також на сцені виступили й абітурієнти, присвятивши запальний рок-н-рол своєму майбутньому факультетові.
Загалом, не лише винуватці свята – викладачі і студенти ФСУ – отримали безліч позитивних вражень та заряд бадьорості й оптимізму. Усі присутні щиро бажали незабаром завітати на наступний, більш солідний, ювілей факультету.

Катерина Гопенко