Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ створюють нові екскурсійні маршрути

У ЗНУ створюють нові екскурсійні маршрути

06.05.2011 10:57

5 травня у Центрі бізнес-освіти ЗНУ за підтримки Геннадія Васильчука, куратора проекту освітніх центрів ЗНУ, відбулась чергова виїзна екскурсія для слухачів курсів «Краєзнавство: екскурсійна та туристична діяльність». На захід завітали представники попередніх випусків, які вже працюють екскурсоводами та гідами-перекладачами; представники управління культури та туризму Запорізької обласної державної адміністрації; гості із Санкт-Петербургу, Горлівки, Ялти та студенти-іноземці, які навчаються у ЗНУ.

Екскурсію, як завжди, проводила Валентина Вініченко, один з найкращих екскурсоводів нашого регіону. Гості ЗНУ змогли почути цікаві факти про історію та архітектуру м. Запоріжжя. Екскурсія почалась зі старої частини Запоріжжя, охопила найбільш видатні місця центральної вулиці міста та завершилася у національному заповіднику «Хортиця».
Проведення таких навчальних екскурсій є дуже важливим фактором становлення екскурсовода як фахівця. Адже, окрім того, що присутні прослухали виступ професійного екскурсовода, слухачі Центру бізнес-освіти мали змогу спробувати провести екскурсію перед великою аудиторією. Денис Васильєв розповів про Запорізьку Вирву. Цікавим є той факт, що більшість туристів, які приїздять до нашого міста, не знають історичної цінності цього туристичного об’єкту. Так, слухачі дізналися, як раніше визначали час без годинника та пори року за допомогою скель, підірваних при створенні Запорізьких мостів. Олександр Сурченко провів цікаву екскурсію історико-культурним комплексом «Запорозька Січ» та показав Музей історії козацтва, у якому, до речі, наступного тижня відбудеться перша нічна екскурсія.
У такий цікавий спосіб слухачі Центру бізнес-освіти вже захистили свої екскурсійні маршрути, ще не закінчивши курсів. Сподіваємося, нові ідеї та екскурсійні маршрути, що створюються слухачами, знайдуть підтримку як з боку керівництва вишу, так і з боку ЗОДА, і вже найближчим часом кожен турист та мешканець нашого міста зможе відвідати найбільш яскраві пам’ятки Запоріжжя.

Олександра Біловош,
керівник Центру бізнес-освіти ЗНУ