Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники Економіко-правничого коледжу здобувають практичні навички

Випускники Економіко-правничого коледжу здобувають практичні навички

10.05.2011 10:37

Цього року третьокурсники Економіко-правничого коледжу ЗНУ вперше проходять виробничу практику на підприємствах, в установах та організаціях Запоріжжя. Вони вже мають певний досвід, адже минулого року студенти коледжу проходили навчальну практику.

Задля ефективного проходження практики була проведена попередня організаційна робота: визначено перелік баз практик та укладено з ними відповідні угоди. Набуті впродовж навчання теоретичні знання студенти зможуть реалізувати в практичній діяльності безпосередньо на підприємствах.
Майбутні юристи проходять практику в провідних установах юриспруденції – Жовтневому й Орджонікідзевському РВ ГУМВС України у Запорізькій області, Жовтневому районному суді, Адвокатському об’єднанні «Запорізька обласна колегія адвокатів», «Правовой компании «Юрконсалтинг», а також у досвідчених приватних нотаріусів й адвокатів.
Студенти спеціальностей «Фінанси і кредит» і «Бухгалтерський облік» здобуватимуть практичні навички в «Мета-банку», Державному казначействі України у Ленінському районі, на Запорізькому державному підприємстві «Радіоприлад», у ВАТ «Запорізький електровозоремонтний завод», у відділі бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності ЗНУ й у приватних підприємствах.
Тонкощі обслуговування туристів студенти спеціальності «Організація туристичного обслуговування» пізнають під час практики у найпопулярніших туристичних фірмах «Фортуна тур», «Робінзон клуб», «Символ», «Вітан Травел», «Запоріжтурист».
Організаторські навички вдосконалять студенти спеціальності «Організація виробництва» на таких підприємствах, як агропромислова група компаній «Дніпровська», науково-інженерний центр «ЗТЗ-сервіс», приватне акціонерне товариство «ІДС», «Адоніс ХХІ», ВАТ «Запоріжсклофлюс», ТОВ «21 ВІК».
Бажаємо студентам ЕПК ЗНУ отримати високопрофесійні навички і вдосконалити свої вміння під час проходження виробничої практики та успішно захистити свої звіти.

О.Широбокова,
викладач коледжу