Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ влаштували екскурсію на о. Хортиця

10.05.2011 10:39

4 травня студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» Економіко-правничого коледжу ЗНУ відвідали одне з семи чудес України – острів Хортиця. Студенти та викладачі коледжу урізноманітнили теоретичний курс дисциплін «Вступ до спеціальності» та «Основи музейної справи» практичним знайомством з екскурсійною справою.

У музеї історії запорізького козацтва студенти ознайомились з діючими експозиціями та поринули в часи сивої давнини. «Неможливо повністю оцінити унікальність та культурно-історичну значимість цього неповторного заповідника», - говорить студентка ІІ курсу Марія Кошелева. А для студентки І курсу Марини Афанасієвої під час екскурсії важливим і корисним було побачити, як працюють справжні професіонали в галузі музейної справи.
Під час відвідування комплексу «Запорізька Січ» хлопці та дівчата дізналися багато нового про історію героїчного минулого українського козацтва, а також почули перекази і легенди, на які багата хортицька земля. Краєвиди мальовничої Хортиці не залишили байдужими навіть тих, хто неодноразово відвідував гордість Запорізького краю.
На думку студентки І курсу Анни Оніщенко, подібні екскурсії дуже потрібні для професії менеджера з туристичного обслуговування. Оскільки такі практичні заняття дають змогу виявити свою зацікавленість в майбутній професійній діяльності.
Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ, сумлінно виконавши завдання викладачів – склавши власний туристичний маршрут, у майбутньому зможуть самостійно проводити екскурсію місцями козацької слави й, до того ж, отримають високі бали під час атестації та модульного контролю.

О. Данілкіна, методист коледжу