Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти СПП перемогли у всеукраїнському конкурсі

Студенти СПП перемогли у всеукраїнському конкурсі

27.05.2011 10:48

Студенти четвертого курсу спеціальності «Театральне мистецтво» (факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ) блискуче продемонстрували свій професійний рівень під час виступів на Всеукраїнському конкурсі читців ім. Т.Г. Шевченка.

Студентка ІV курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Катерина Кошовник посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі ім. Т.Г. Шевченка (26-30 квітня 2011 р., м. Київ), а Ганна Миронова зайняла ІІ місце та отримала диплом за краще читання віршів Ліни Костенко. Студент ІV курсу Ігор Ліновицький став дипломантом конкурсу.
Крім того, викладач зі сценічної мови, старший викладач кафедри акторської майстерності Тетяна Петрик отримала подяку за високу професійну підготовку студентів у мистецтві читця.
Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших професійних успіхів!

Олена Кулініч