Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З драйвом по життю або як представники фізичного виховання ЗНУ провели «Велодень»

З драйвом по життю або як представники фізичного виховання ЗНУ провели «Велодень»

07.06.2011 15:31 Все Факультети Фізичного виховання

Цього року в Запоріжжі пройшов п’ятий велопарад в рамках акції «Всеукраїнський Велодень». З року в рік зростає чисельність учасників велопробігу та все міцнішають їхні голоси. Вимоги велосипедистів як рівноправних учасників дорожнього руху були почуті.

На знак солідарності до перших лав колони приєднався міський голова Олександр Сін.
Колону склали більше тисячі велосипедистів з Запоріжжя та області (Мелітополю, Енергодару та інших населених пунктів): учасники велоклубів, професіонали та просто прихильники екологічного виду транспорту. Саме за таким принципом і формувалася колона, в середині якої знаходилися батьки разом з дітьми, а замикали процесію BMX-ри. Велопробіг пройшов від площі Леніна - через площу Свободи - Набережну – до каскаду фонтанів «Райдуга».
Серед учасників пробігу були й представники факультету фізичного виховання ЗНУ – старший лаборант кафедри теорії та методики фізичного виховання і туризму Світлана Парій, Віталій Марченко (3 курс) та інші студенти. За словами учасника заходу Світлани Парій, веломарафон був сповнений справжнім драйвом та запалом. Цікавою була конкурсна програма для дітей та дорослих: естафети, самий високий стрибок на велосипеді, дитячі велогонки, змагання у спринті, фігурне керування тощо. А головне:
- Приємно в дружній компанії проїхатися з вітерцем! Велосипед – це екологічний транспорт, це здоровий спосіб життя. Я вперше беру участь у такому заході і мені дуже сподобалося. На жаль, інших заходів, в якому могли б брати участь велолюбителі, у нашому місті немає. І поки що обмежені можливості для велосипедистів: немає місць для паркування, по автодорогах їздити просто небезпечно.
Міський голова Олександр Сін пообіцяв учасникам велопараду, що міська влада зробить все можливе, аби Запоріжжя стало більш комфортним для велосипедистів.
Передбачається будівництво велопарковок, спеціалізованих велодоріжек тощо.

Олена Хлистун