Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця Запорізького національного пройде стажування в Німеччині

Випускниця Запорізького національного пройде стажування в Німеччині

05.09.2011 12:48 Візит визначних людей Міжнародний відділ випускники Міжнародна співпраця

Восьмого вересня відбудеться зустріч представника Торгово-Промислової палати м. Магдебург (Німеччина) доктора Вернера Хайдлера із випускниками ЗНУ, кандидатами на стажування в Німеччині.

З 2004 року в Запорізькому національному університеті існує Центр співробітництва «Запоріжжя – Магдебург». Завдяки реалізації проектів Центру наші випускники мають можливість підвищувати свою кваліфікацію на підприємствах у Німеччині.
Цього року було відібрано чотири кандидати для проходження стажування. У їх числі – представниця нашого вишу, випускниця біологічного факультету Катерина Сьомик.
На стажування до Німеччини відбирають студентів-випускників за такими критеріями, як знання мови, високий рівень спеціальної підготовки, а також при наявності вакантного робочого місця. Здебільшого, на підприємства федеральної землі Саксонія-Ангальт запрошують випускників технічних та економічних спеціальностей вишів Запоріжжя. Стажування триває два роки. За цей час випускник отримує досвід роботи та підвищує свій кваліфікаційний рівень.

Олена Ярошенко

Схожі новини