Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор Віталій Воловик відзначив своє 75-річчя

Професор Віталій Воловик відзначив своє 75-річчя

08.09.2011 16:01 Все Факультети Соціології та управління ювілей Факультет соціології та управління

Сьогодні, 8 вересня, відзначив свій ювілей завідувач кафедри соціальної філософії та управління Запорізького національного університету доктор філософських наук, професор, академік АН Вищої школи України, член Національної спілки журналістів України Віталій Воловик.

Привітати шановного ювіляра з 75-річчям завітали в.о. ректора Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Віктор Грищак, декан факультету соціології та управління Максим Лепський, доцент кафедри соціальної філософії та управління Олександр Краснокутський, завідувач кафедри політології Тетяна Ніколаєва, кандидат філософських наук Лариса Удовіна та багато інших.
Олександр Бондар підкреслив, що багато років життя Віталія Івановича пов’язані саме з Запорізьким національним університетом. Він закінчив фізико-математичний факультет Запорізького державного педінституту та досі працює в стінах рідного вишу, продовжуючи творити історію. Він є автором багатьох підручників, монографій та романів. Свідченням високої оцінки наукової і суспільної роботи ювіляра є орден «Знак пошани», медалі «За доблесну працю» і «Ветеран праці», присвоєння звання академіка Академії наук Вищої школи України й Заслуженого діяча наук і техніки України. У 2009 р. за вагомий внесок у розвиток Запорізького краю він був нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ ст. та «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ст.
Студенти факультету соціології та управляння підготували для свого улюбленого викладача яскраве свято, на котрому зробили постановку з окремих фрагментів автобіографії іменинника.
Ми приєднуємося до численних поздоровлень із ювілеєм та бажаємо шановному імениннику здоров’я, щастя, ентузіазму і наснаги у реалізації нових проектів.

Схожі новини