Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькій області обговорюють Програму патріотичного виховання молоді

У Запорізькій області обговорюють Програму патріотичного виховання молоді

12.09.2011 11:56 Факультет соціології та управління

У п’ятницю, 9 вересня, у Запорізькій ОДА затвердили проект обласної Програми патріотичного виховання молоді. Безпосередню участь в розробці концепції Програми взяв декан факультету соціології та управління ЗНУ доктор філософських наук, професор Максим Лепський. Свого часу, саме за ініціативи Максима Анатолійовича в Запоріжжі був створений перший в Україні Центр патріотичного виховання молоді, сьогодні науковець входить до складу Координаційної ради Центру.

За словами Максима Лепського, Програма патріотичного виховання молоді в Запорізькій області має серйозну методичну базу, ґрунтується на традиційних для українського суспільства поняттях волі, миролюбності, поваги до своєї історії, родини і Батьківщини.
Патріотичне виховання – один з пріоритетів гуманітарної політики держави. Тому обласна виконавча влада приділяє щільну увагу зазначеній темі. З 2007 по 2011 рік в області діяла Програма патріотичного виховання молоді. Найближчим часом, у жовтні, мають затвердити нову Програму на 2012 – 2016 роки. Як повідомляє сайт ЗОДА, члени координаційної ради обговорили напрямки, яким необхідно приділити особливу увагу.
Зокрема, Програма має враховувати пропозиції та зауваження науковців та спрямовуватись на подальше удосконалення комплексу проблем патріотичного виховання.

Наталія Логвиненко

Фото з сайту http://www.zoda.gov.ua

Схожі новини