Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького національного привітали Жовтневий район з Днем народження

Студенти Запорізького національного привітали Жовтневий район з Днем народження

12.09.2011 12:40 Свято Концерт

9 вересня Жовтневий район Запоріжжя відзначив 76 років з дня утворення. Головним місцем святкування став центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай».

Концерт до свята підготували студенти ЗНУ та учасники вокальної студії Центру культурно-масової роботи ЗНУ. Ведучими були студент факультету журналістики Андрій Бондаренко та студентка факультету соціології та управління Марія Мокроусова. Щиро привітав городян голова адміністрації Жовтневого району Костянтин Вайтаник. Він наголосив, що багатство району – це його люди, які піклуються про його багатство та красу. Завітали на свято, щоб привітати своїх сусідів, і голова Комунарської районної адміністрації Юрій Пелих, голова Ленінської районної адміністрації Олександр Кузьмін, заступник голови адміністрації Шевченківського району Валерій Кобиляцький, а також депутат міської ради Костянтин Сілін.
Студенти подарували мешканцям Жовтневого району та гостям музичні композиції у виконанні Миколи Білика, Ольги Сикорської, Олександра Мінаєва, Юлії Данилюк, Ігоря Пелипенко, Юлії Федоренко, Анастасії Таран, Тетяни Діденко, Богдана Корнелюка та Вікторії Назарової. Присутніх також привітали збірна команда з аеробіки ЗНТУ, ансамбль сучасного танцю «Загадка», ансамбль бального танцю «Вікторія», а також народний театр моди «Стиль» Запорізького Вищого професійного училища моди і стилю.
Жовтневий район був створений в 1935 році, однак до 1961 року він носив назву Сталінський. А 50 років тому був перейменований в Жовтневий. Він географічно розташований саме на місці Олександрівської фортеці, яка у 1921 році була перейменована в Запоріжжя.
Не зважаючи на давню історію, Жовтневий район називають «молодіжним», або ж «студентським». Адже тут розташовані три найкращі університети міста.

Олена Ярошенко

Схожі новини