Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ виборола «Зоряне перо»

Студентка ЗНУ виборола «Зоряне перо»

12.09.2011 14:42 Все Факультети Філологічний патріотичне виховання конкурс

Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації з нагоди 20-ої річниці Незалежності України провів обласний літературно-патріотичний конкурс «Зоряне перо». В ньому взяли участь молоді поети та прозаїки з різних районів області віком від 14 до 35 років. Серед кращих творів патріотичного спрямування визнали поезії студентки філологічного факультету ЗНУ Тамари Мельник.

Сорок учасників представили 150 творів, в яких розглянули теми державності, соборності, духовності, патріотизму, милосердя, національної самосвідомості. Учасники розподілилися за двома віковими категоріями та за жанрами: поезія, проза та драматургія. За словами директора центру та голови журі Наталі Власової, досить цікаві роботи представили на розгляд як досвідчені конкурсанти, так і початківці. Членів журі приємно вразив високий рівень творчих матеріалів, обізнаність конкурсантів у тематиці.
Наша студентка Тамара Мельник представляла Василівський район (с. П’ятихатки). У номінації «Кращий поетичний твір» (категорія 19-35 років) вона посіла І місце завдяки поезіям «Плакучі верби», «Рідний край», «Стежками рідної землі». Молода поетеса нагороджена грамотою та пам’ятним подарунком.
За ініціативи керівництва центру планується видати збірку кращих творів переможців цього конкурсу. Головною метою заходу є прагнення підтримати та надихнути на подальшу творчість юних митців-патріотів рідного краю.

Олена Хлистун

Схожі новини