Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти – єдина рушійна сила, здатна до утворення громадянського суспільства

Студенти – єдина рушійна сила, здатна до утворення громадянського суспільства

14.09.2011 16:38 Візит визначних людей Юридичний факультет

В ЗНУ відбулась зустріч з народним депутатом, членом парламентського комітету з питань правосуддя, Заслуженим юристом України Вадимом Колесниченком.

Депутат прочитав лекцію студентам-юристам, обговорив з ними питання, які найбільше турбують суспільство. Вадим Колесниченко зазначив, що Україна для виходу із глибокої економічної кризи повинна здійснити прорив в науці і підготовці спеціалістів високого рівня.
Найважливішу роль у вирішенні цього питання відіграють саме вищі навчальні заклади. Крім того, за словами депутата, студенти є єдиною справжньою рушійною силою, здатною змінити суспільство.
Вадим Колесниченко презентував у Запоріжжі книгу «Европейська хартія регіональних мов або мов меншин: проблеми імплементації в Україні», написану в співавторстві з Русланом Бортником. Ця праця ґрунтується на висновках експертів щодо виконання Європейської Хартії регіональних мов в Україні, включає інформацію правозахисних організацій, законодавчі документи, дослідження і аналітику.
Під час спілкування з гостем студенти обговорили болючі питання з проблем працевлаштування, можливостей проходження фахової практики, державної підтримки молодих спеціалістів.

Наталія Логвиненко

Схожі новини