Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Соціальна акція «Альтернатива. Ми проти насильства»

Соціальна акція «Альтернатива. Ми проти насильства»

15.09.2011 10:57 Благодійність Конкурс Факультет соціальної педагогіки та психології Центр виховної та культурно-масової роботи Студентська рада

Протягом 16-25 вересня буде проводитись благодійний інтернет-аукціон у рамках щорічної соціальної акції «Альтернатива. Ми проти насильства».

Організатори аукціону: студентська рада ЗНУ, Центр культурно-масової роботи та громадська організація «Варіант».
Мета акції – привернення уваги громадськості до проблеми насильства, агресії та байдужості серед школярів, а також, профілактика насильства в учнівському середовищі.
В аукціоні беруть участь найкращі студенти Запорізького національного університету. Вони пропонують у якості лотів особисту зустріч та можливість поспілкуватись з обраним учасником. Усі вони займають активну життєву позицію. Всі гроші, отримані за лоти, підуть на допомогу дітям, які страждають від насильства.
Крім того, проводиться фотоконкурс. До 21 жовтня ви можете надіслати свої фотографії на електронну адресу variant.zp@gmail.com з поміткою «На конкурс». А також інформацію про себе: ПІБ, вік, контактний телефон та електронну адресу.
Автори найкращих робіт отримають дипломи. Всі фотографії будуть розміщені у виставковій залі Союзу фотохудожників України протягом 29 жовтня 2011 року – 1 червня 2012 року.
Якщо ж ви любите знімати відеокамерою, то для вас проводиться конкурс соціальної реклами. Ви можете надіслати свої відео-ролики до 6 жовтня на адресу variant.zp@gmail.com. Найкращі 10 робіт будуть презентовані на заключній вечірці.
Фінальна вечірка буде проведена 6 жовтня у нічному клубі «Mix», де ви зможете зустрітися з усіма учасниками аукціону.
Також організатори акції «Альтернатива. Ми проти насильства» планують провести міні-бесіди серед учнів загальноосвітніх шкіл міста. Лекції читатимуть студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.
Якщо ви бажаєте взяти участь у акції, заходьте на сайт vkontakte.ru/variant_zp.

Катерина Гопенко

Схожі новини