Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка біологічного факультету ЗНУ повернулася з навчання в США

Студентка біологічного факультету ЗНУ повернулася з навчання в США

15.09.2011 11:05 біологічний факультет наукове товариство студентів та аспірантів Міжнародна співпраця міжнародний відділ

Людмила Макєєва, заступниця голови НТСА біологічного факультету, нещодавно повернулася зі Сполучених Штатів Америки. Протягом року вона навчалася в університеті Грейсленд. Це стало можливим завдяки тому, що Людмила вийшла до фіналу міжнародної програми «Global UGRAD».

«Global UGRAD» – це науково-культурна програма Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, яка адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). «UGRAD» надає можливість студентам із 12 країн Східної Європи та Азії безкоштовно навчатися протягом року в університеті США. Під час програми студенти проходять інтернатуру за своєю спеціальністю, знайомляться з культурою Сполучених Штатів Америки, діляться своєю культурою з жителями громади.
Учасникам програми виплачується щомісячна стипендія. Це дає змогу подорожувати країною, знайомитися з різними людьми та субкультурами. Участь у такій програмі - чудова можливість відчути себе незалежною та відповідальною людиною, зрозуміти свої цінності та переоцінити плани на майбутнє.
Ось що розповідає Людмила Макєєва про університетські будні американських студентів:
- На навчання я потрапила до університету Грейсленд у штаті Айова. Він розташований у маленькому містечку Ламоні. Хоча знала досить багато про американську систему освіти, була приємно вражена її ліберальністю та заохоченням до навчання.
Пріоритетом в американській системі освіти є не надання значної кількості академічних знань, а розвиток вміння використовувати отримані знання на практиці та в нестандартних ситуаціях. Атмосфера, у якій здійснюється навчання, є дружньою та неупередженою. Усі студенти рівні, всім надається шанс для розвитку, якщо на це є бажання. Я, наприклад, змогла пройти практику в університеті, де надається тільки магістерський та докторський рівень освіти, будучи студенткою 3-го курсу.

За рік навчання змогла не тільки покращити свої академічні знання, але й більше дізнатися про культурне різноманіття Сполучених Штатів. Але головне моє досягнення – це зміна себе самої, переоцінка цінностей та ставлення до речей.
Увесь отриманий досвід я планую реалізувати на посаді заступниці голови НТСА біологічного факультету. Продовжуючи вдосконалюватись сама, я планую вдосконалювати наше навчання в ЗНУ.

Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ

Схожі новини