Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулися збори зі студентами, які мешкають у гуртожитках

Відбулися збори зі студентами, які мешкають у гуртожитках

16.09.2011 14:59

Збори проводили 13 та 14 вересня. На зустрічі помічник ректора Наталія Воронова розповіла студентам про нормативні документи, які регулюють проживання в гуртожитках, та порадила студентам уважно читати документи, необхідні при поселенні в гуртожиток.

Провідний спеціаліст відділу виховної роботи Тетяна Баланюк ознайомила з правилами проживання у гуртожитках та представила завідувачів та студентських комендантів гуртожитків. Цього року відбулися деякі зміни в правилах проживання: студенти 5 курсу не звільняються від чергування на блоках/поверхах. Цю новину радісно сприйняли студенти молодших курсів.
На зборах студентам нагадали про необхідність енергозбереження, правила поведінки в нічний час (з 22.00 до 07.00) та ознайомили з роботою охоронної служби.
В гуртожитках діє комісія з перевірок санітарного стану. Про її діяльність розповіла начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, яка попередила студентів, що перевірки можуть здійснюватися упродовж доби, а не тільки в робочий час та під час генерального прибирання. Ці заходи повинні організувати студентів та привчити їх до охайності. Також до студентів звернулась практичний психолог університету Ганна Артеменко, яка нагадала студентам, що зі своїми проблемами адаптації у новому колективі вони можуть звертатися до неї. Вона представила свого помічника - Олександра Носенка, який буде у вечірній час опікуватися неповнолітніми студентами. Тому психологічну допомогу студенти можуть отримати цілодобово.