Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Виставка з нагоди відзначення 70-річчя партизанського руху в Україні

Виставка з нагоди відзначення 70-річчя партизанського руху в Україні

22.09.2011 11:55 Бібліотека Виставка випускники ветерани

Сьогодні в Науковій бібліотеці ЗНУ проходить виставка «Партизанський рух в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. До 70-ї річниці».
На ній представлена велика кількість літератури, яка присвячена історичному огляду розвитку партизанського руху в Україні, та окремо в Запоріжжі. Крім того, зібрано багато сучасної літератури, яка містить нові дослідження українських науковців, а також зарубіжних авторів Канади та Америки.

Свій внесок у боротьбу з нацизмом також зробив і випускник філологічного факультету нашого університету – Яр Славутич. Під час служби у війську, він воював в Білорусії. А потім, як і багато інших радянських військових підрозділів, його з’єднання опинилося в оточенні.
Яр Славутич прагнув боротися за відродження незалежної України, тому став під знамена підпільної самостійницької Чернігівської Січі українського національного військового з’єднання.
А вже після воєнних подій став лауреатом кількох літературних премій та був нагороджений Президентом України орденом «За заслуги» III ступеня. Вічна слава нашому герою!
Крім виставки, яка проходить в 137 аудиторії 2-го корпусу (читальний зал суспільної літератури), наукова бібліотека ЗНУ проведе також он-лайн огляд та годину пам’яті до Дня партизанської слави для студентів економіко-правничого коледжу та ЗНУ, віртуальну фотовиставку в залі електронних ресурсів та візьме участь у телевізійному марафоні «Пам'ять».
Олена Ярошенко

Схожі новини