Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фізкультурники ЗНУ відсвяткували День туризму на Хортиці

Фізкультурники ЗНУ відсвяткували День туризму на Хортиці

22.09.2011 15:53 День туризму Факультет фізичного виховання

Туристичний зліт представників факультету фізичного виховання відбувся цими вихідними на базі профілакторію ЗНУ на острові Хортиця. Він був присвячений Дню фізичної культури і водночас Всесвітньому Дню туризму, що припадає на 27 вересня.

У програмі заходу відбулись командні змагання, у яких взяли участь студенти І-ІV курсів. Два дні поспіль вони випробовували себе на спритність, витривалість, а також демонстрували творчі здібності. Низка різнопланових конкурсів залишила приємні згадки у всіх присутніх. Юні спортсмени мали показати свою готовність до туристичного походу, кмітливість та згуртованість. Першого дня учасникам команд довелося позмагатися в розпалюванні вогнища, встановлювати намети, а також заспівати кращу похідну пісню. Другого дня відбувся топографічний конкурс, де студенти виявили вміння орієнтуватися по картах та туристичних маршрутах. А потім була дистанція з перешкодами, що передбачала стрибки через яму, навісну переправу через річку, бігову дистанцію тощо.
Перше місце у змаганнях посіла команда третьокурсників спеціальності «Туризм». Друге та третє – вибороли теж команди третьокурсників, що навчаються за напрямом «Фізичне виховання». Переможці нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.
Олена Хлистун

Схожі новини