Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у Міжнародному музичному фестивалі «Crimea Music Fest»

Студенти ЗНУ взяли участь у Міжнародному музичному фестивалі «Crimea Music Fest»

22.09.2011 16:04 Економічний факультет Факультет журналістики Фізичний факультет Концерт Економіко-правничий коледж Міжнародна співпраця міжнародний відділ фестиваль

Студенти нашого університету встигають не лише навчатися, але й брати участь у позауніверситетських заходах. Протягом 6-10 вересня в Ялті (АР Крим) пройшов перший Міжнародний музичний фестиваль «Crimea Music Fest», який дав можливість молодим артистам презентувати власні проекти, а також зібрав на Чорноморському узбережжі багатьох зірок шоу-бізнесу.

У музичному форумі взяли участь і студенти ЗНУ. Зокрема, студент економічного факультету ЗНУ Микита Савйолов, студентка Економіко-правничого коледжу Ірина Ткаченко, студент фізичного факультету Дмитро Демчук, студент історичного факультету Ігор Кречман, студентка Торгового коледжу ЗНУ Євгенія Оніщенко, а також студенти факультету фізичного виховання Євгенія Оситинська та Анастасія Романенко. Вони виступали у складі театру народної сучасної хореографії «Фенікс». До того ж, всі вони є активістами Центру культурно-масової роботи.
А наша студентка Анастасія Романенко увійшла в сотню танцюристів програми «Танцюють всі» телеканалу «СТБ».
Студент факультету журналістики Павло Мусін працював в акредитаційній службі та в прес-центрі фестивалю. Тут він познайомився з багатьма визнаними журналістами та артистами естради.
Нагадаємо, художнім керівником «Crimea Music Fest» і натхненником Міжнародного пісенного конкурсу виконавців виступила Алла Пугачова.
Олена Ярошенко

Схожі новини