Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр культурно-масової роботи ЗНУ допомагає в організації рок-фестивалю «Za-поріг»

Центр культурно-масової роботи ЗНУ допомагає в організації рок-фестивалю «Za-поріг»

23.09.2011 12:30 Центр виховної та культурно-масової роботи Концерт

24 вересня відбудеться сьомий Всеукраїнський фестиваль рок-музики «Za-поріг». Він буде проходити під девізом «За чисте місто. За місто-сад». Організовує фестиваль виконавчий комітет Запорізької міської ради й управління культури й мистецтв Запорізької міської ради. Співорганізатором фестивалю виступає і Центр культурно-масової роботи Запорізького національного університету.

У фестивалі візьмуть участь рок-гурти не лише із Запоріжжя, але і з Дніпропетровська, Києва, Сум. Для запорожців виступлять гурти «m.Others» (Київ), «Аритмія» (Суми), «Патріот» (Болград), «Кімната Гретхен» (Дніпропетровськ), «Апачі» (Мелітополь). Рідне Запоріжжя представлятимуть гурти «TRACY», «UNABY», «Дощ», «Defiant», «The Refrigerator Cuties», «Pro-Rock», «Інша думка», «Danger Post», «Drama Digest», «SWIFT» та багато інших.
Більшість із запорізьких колективів неодноразово виступали на престижних міжнародних і всеукраїнських фестивалях та конкурсах. Наприклад, таких, як «Перлини сезону», «Червона Рута», «Фортеця», «Таврійські ігри», тощо.
Тож, якщо ви бажаєте насолодитися ритмами року, то приходьте на площу Фестивальну 24 вересня о 16:00.
Олена Ярошенко

Схожі новини