Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь в акції «Залишайся людиною»

Студенти ЗНУ взяли участь в акції «Залишайся людиною»

23.09.2011 14:06 Юридичний факультет Факультет соціології та управління Факультет журналістики Студентська рада Концерт

21 вересня на площі Маяковського відбулася соціальна акція «Залишайся людиною». Активну участь у ній взяли і студенти нашого університету. Захід підтримали представники влади, релігійних громад, молодь, студенти і всі небайдужі запоріжці.

Головна мета акції – популяризація ненасильницької моделі поведінки і профілактика негативних явищ у підлітковому та молодіжному середовищі, привернення уваги громадськості нашого краю до соціального аспекту проблеми сімейного насильства, формування у свідомості громадян негативного ставлення до насильства, інформування населення про державні та недержавні організації, котрі надають допомогу з цих питань.
Акція супроводжувалась концертом. Хіп–хоп блок представників Молодіжного об'єднання «Поворот на 90» подарували всім пісні у своєму виконанні. До його складу входять: голова студентської ради ЗНУ, студентський мер Запоріжжя, учасник хіп-хоп гурту «E.R.C.», студент 4-го курсу факультету журналістики ЗНУ Андрій Бондаренко та хіп-хоп виконавець «D.Kuzmin», студент 3-го курсу юридичного факультету ЗНУ Дмитро Кузьмін. А також учасники хіп-хоп гурту «E.R.C.» Кирило Луценко і Данило Артищенко, хіп-хоп виконавець «Base» Олександр Мацюра, R-n-B гурт «Класика Жанру» та хореограф-постановник денс-клубу «Different Style Crew» Валерія Сало.
Провести флеш-моб «Коло миру» допоміг голова студентської ради факультету соціології та управління Андрій Крупкін.
Олена Ярошенко

Схожі новини