Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Семінари-тренінги від Центру бізнес-освіти ЗНУ

Семінари-тренінги від Центру бізнес-освіти ЗНУ

23.09.2011 14:40 Центр бізнес-освіти Семінари

Протягом 12-13, 22-23 вересня у Центрі бізнес-освіти проводився цикл безкоштовних семінарів-тренінгів «Тайм-менеджмент або мистецтво керувати власним часом», що були розроблені за підтримки Запорізького міського фонду підтримки підприємництва.

Бізнес-тренером занять від фонду підтримки підприємництва виступила Марина Григоренко. Головною метою тренінгу було прагнення надихнути слухачів на навчання взаємовідносинам з часом. Показати, що час може стати помічником, якщо обернути кожну його частину в більш досконалу діяльність, використати результативно й ефективно. Його відвідали 20 слухачів. Серед них були студенти та викладачі ЗНУ, а також директори багатьох підприємств.
Окрім теоретичних питань, що були висвітлені, слухачі за допомогою практичних вправ мали можливість дізнатися про індивідуальні особливості сприйняття часу та особисті, фізіологічні особливості організму, що в подальшому допоможуть їм більш ефективно та раціонально використовувати власний час.
Наприклад, дуже цікава вправа, коли слухачі розписували особисті: місію, ціннісні орієнтації та сенс життя в кожній сфері життєдіяльності людини (робота, сім'я, хобі, здоров'я), а потім спільно проводили аналіз кожного пункту. Ця вправа допомогла зрозуміти, що ми маємо зараз у своєму житті та чого ми очікуємо. Адже дуже важко зізнатися самому собі, що ми робимо у своєму житті щось не так, а поділитись цим із людьми ще важче. А саме з цього починається наш час.
За даними статистики людина в середньому витрачає 22 роки свого життя на роботу, 23 роки – на сон, 5 років – на телебачення, 7 років – людина палить. Якщо підрахувати загальну кількість років, що ми витрачаємо на якісь справи, то що ж залишається на реальне життя? Саме для цього був розроблений і втілений у життя тренінг.
Центр бізнес-освіти ЗНУ

Схожі новини