Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відпочинок на узбережжі – від профкому ЗНУ

Відпочинок на узбережжі – від профкому ЗНУ

26.09.2011 11:12 Здоров’я Профспілковий комітет

Студенти та співробітники університету щороку мають чудову можливість відпочити та оздоровитися на базах та у санаторіях Кирилівки, Криму, острова Хортиці та інших курортних зон України.

Завдяки значній участі Профспілковому комітету ЗНУ, такий відпочинок стає доступним. Цього року спортивно-оздоровчий табір «Славутич» загалом відвідали 278 студентів та співробітників університету разом із членами сімей. Профкомом ЗНУ також було надано 19 дитячих путівок до оздоровчих таборів «Зміна» та «Лазурна райдуга» (Кирилівка) за 20% вартістю, 10 путівок до бази відпочинку «Таврида» (Бердянськ) з оплатою лише 40%, 32 – до пансіонату «Учитель» у Ялті (40-80%) та 30 – до пансіонату «Пролісок» у Трускавці (80%). На Біостанції–профілакторії ЗНУ, що знаходиться на Хортиці в цьому році оздоровилися 200 студентів з біологічного факультету та фізичного виховання (два заїзди по 24 дні). Треба зауважити, що вартість такої путівки їм обійшлася лише у 100 грн. – тобто 10%. До речі, тут постійно відбуваються різноманітні заходи, туристичні зліти, чим також дуже задоволені вихованці університету. Велика кількість представників ЗНУ відвідує екскурсії вихідного дня.
Цього року профком уклав прямий договір на оздоровлення з пансіонатом Трускавця. Тому вперше з останні 16 років тут мали змогу оздоровитися велика кількість відпочивальників від ЗНУ. Проте, зауважує керівництво університетської профспілки, влітку напрочуд мало надійшло заяв на оздоровлення дітей у таборах – їх було лише 17. Зараз профком також пропонує викладачам та співробітникам гарний відпочинок у санаторії «Лазурний» (Бердянськ): заїзд з 1 жовтня на 21 день, вартістю 1373,40 грн. (30%). А 21 жовтня запрошує на екскурсію вихідного дня до Криму – відвідати «Бал хризантем».

Схожі новини