Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет святкує 20-річчя

Юридичний факультет святкує 20-річчя

28.09.2011 10:08 юридичний факультет свято

26 вересня на юридичному факультеті Запорізького національного університету стартувала святкова програма, присвячена 20-річчю факультету. Протягом тижня в V корпусі відбуватимуться численні заходи, у яких візьмуть участь не лише викладачі і студенти, але й випускники факультету різних років.

Розпочалося свято із незвичайного привітання. Випускники 2005 року просто перед входом до корпусу намалювали вітальну листівку рідному факультету.
Також цього ж дня відбувся конкурс стіннівок: представники всіх груп зробили жартівливі фото-звіти про студентське життя, навчання і дозвілля. Не забули на факультеті й про випускників: 120 фотокарток із студентського життя тих, хто у різні роки закінчив юрфак і тепер будує юридичну кар'єру в Києві, Дніпропетровську,а також – у Санкт-Петербурзі, США, Італії, Німеччині тощо, утворили справжню фото-експозицію.
Завершився понеділок Вечором поезії. Студенти Руслан Горбач і Юрій Скуридин викликали щирі оплески у присутніх – викладачів, студентів і випускників – продекламувавши власні вірші. Не менше зацікавлення у глядачів викликала сценічна мініатюра у виконанні четвертокурсниці Ксенії Мяснянкіної і студентів другого курсу Анатолія Шашкова, Юлії Рохмистової і Сергія Горобця.
27 вересня, у вівторок, відбулося підбиття підсумків конкурсу стіннівок. Кращою у номінації «Патріоти факультету» визнали газету ІІІ курсу (групи 3429-3), у номінації «Мій погляд на професію юриста» кращою стала стіннівка ІІ курсу (групи 3420-6). У номінації ж «Найкраща фішка факультету» відзначили газету групи 3420-3 (ІІ курс).
Того ж дня відбувся танцювальний флеш-моб на каскаді «Райдуга» під гаслом: «Юрфак – одна велика родина», у якому взяли участь близько 200 студентів і випускників 2009 і 2010 років. А увечері над каскадом можна було спостерігати феєричне шоу – багато ліхтариків у формі серця, запущених у небо на честь факультету-ювіляра.
Другий день святкування завершився «Співочим вечором». Що цікаво, під час цього заходу чудовим виконанням пісень публіку порадували не лише студенти, у тому числі такі «зірки» факультету, як Ігор Люшанський і Сергій Горобець, але й викладачі, у тому числі – заступник декана Віктор Сабадаш. Заспівали для рідного факультету і випускники. Серед них – і ті, хто успішно будує юридичну кар'єру і вже обіймає посади прокурорів і слідчих.
У святковій програмі юристів – ще багато різнопланових заходів, починаючи від засідань круглих столів і наукових доповідей і завершуючи масштабним концертом, яким наприкінці тижня і завершиться святкування Дня народження факультету.
Таміла Тарасенко

Схожі новини