Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет ЗНУ святкує 20-річний ювілей

Економічний факультет ЗНУ святкує 20-річний ювілей

30.09.2011 15:46 Все Факультети Економічний Економічний факультет Свято

Святковим концертом відзначили сьогодні у Запорізькому національному університеті 20-ту річницю з дня народження економічного факультету.

Як зазначила декан факультету Алла Череп, факультет народжувався в рік утворення Незалежної України, разом з країною пережив часи становлення і сьогодні є потужним підрозділом університету, має професійний і висококваліфікований викладацький колектив, постійно розвивається науково та творчо. Випускники економічного факультету конкурентоспроможні на ринку праці, впевнені в своєму майбутньому.
Привітати колег зі святом прийшли представники влади, усіх факультетів ЗНУ, колишні випускники, студенти. На честь ювіляра звучали пісні, щирі побажання та вітання.
Під час урочистого заходу було нагороджено найкращих викладачів та студентів економічного факультету. Також було підбито підсумки студентських конкурсів наукових робіт, стінних газет та назвали переможців факультетської вікторини «Що? Де? Коли?»

Наталія Логвиненко