Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у благодійній акції «Спорт заради життя»

Студенти ЗНУ взяли участь у благодійній акції «Спорт заради життя»

05.10.2011 13:57 Факультет іноземної філології Благодійність

Студентки 4-го курсу факультету іноземної філології Марія Шапочка, Галина Ларюкова, Євгенія Сапальник та Наталія Бреніч взяли участь у благодійній акції «Спорт заради життя». Вони виступили у складі студії танцю «Feuer».

Акція проходила у Спортивному комплексі «Динамо» і була організована волонтерами КПУ, фондом «Надія» та Молодіжним центром німецької культури «Заммельзуріум», до складу якого входять студенти факультету іноземної філології ЗНУ.
Метою акції є привернення уваги громадськості до проблем дітей і молоді з обмеженими можливостями та дітей-сиріт. Її головна ідея – збір пожертвувань для допомоги дітям, які знаходяться в складних життєвих умовах. Усі пожертвування, зібрані під час благодійної акції, будуть витрачені на придбання необхідних ліків та медичних препаратів.
Треба сказати, що Молодіжний центр німецької культури «Заммельзуріум» був створений з метою об'єднання молодих людей німецького походження, щоб допомогти розвитку власної індивідуальності кожного учасника.
Основні напрямки діяльності центру – культурно-просвітницька робота, соціальна робота, розвиток партнерства між містами-побратимами Запоріжжя та Магдебург, підтримка та збереження традицій німецької діаспори Запорізького краю і України.

Олена Ярошенко