Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Звітний концерт на ФІФ став справжнім святом

Звітний концерт на ФІФ став справжнім святом

06.10.2011 11:07 Факультет іноземної філології концерт свято

4 жовтня на факультеті іноземної філології ЗНУ відбувся підсумковий концерт, присвячений закінченню асистентської педпрактики. Протягом вересня студенти освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» проводили заняття з іноземних мов не лише на рідному факультеті, а й для студентів інших факультетів нашого університету.

Однак, педагогічна практика передбачає не тільки проведення практичних занять і виховних бесід, але й участь у підготовці та проведенні позааудиторних заходів. Тож восьмий рік поспіль викладачі, співробітники та студенти ФІФ стають суворими, але справедливими суддями педагогічної майстерності своїх магістрантів.
Цього року, як і завжди, подібний «захід» перетворився на гала-концерт, у якому взяли участь студенти з першого по четвертий курс. Традиційно лунали пісні французькою, іспанською, англійською, німецькою мовами, зал заходився від сміху, переглядаючи дотепні скетчі зі студентського життя та життя нашої країни.
Найбільш яскравими були номери, які підготували магістранти Олександр Слобожан, Тетяна Безух (іспанською), Тетяна Тимощук, Дар’я Зикіна (англійською), Іванна Бондаренко (німецькою), Марія Щербакова (французькою мовою).
Присутні стали свідками танцювального баттлу «Обама - Мєдвєдєв», спостерігали за роботою «кінорежисерів» на знімальному майданчику, слухали відому пісню, вдалий переклад якої зробила талановита студентка 2 курсу Ірина Разумович.
Виступ студентів групи 402 (англійський переклад) французькою мовою вразив усіх своєю витонченістю та професійністю. На сцену виходили королі та відомі поп-зірки (Фреді Меркурі, Брітні Спірс, Періс Хілтон та інші). Як і минулого року, у нібито суто факультетському заході взяли участь студенти інших факультетів (цього разу - історичного), які викликали своїм виступом у глядачів бурхливі оплески.
Приємно зазначити, що серед глядачів у залі були присутніми учні шкіл №№31, 71, 11, 23, 93. Сподіваємося, що вони стануть студентами саме нашого факультету, тому що тепер точно знають: на факультеті іноземної філології ЗНУ студентське життя дуже цікаве. До того ж, тут вільно і з задоволенням говорять іноземними мовами.

Факультет іноземної філології ЗНУ

Схожі новини