Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Соціальна акція факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ

Соціальна акція факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ

10.10.2011 15:32 Факультет соціальної педагогіки та психології благодійність

Навчальна лабораторія лікувальної та соціальної педагогіки ЗНУ факультету соціальної педагогіки та психології у рамках святкування Дня міста провела акцію «Я і моє місто».

Студенти факультету відвідали КУ «Запорізький дитячий будинок-інтернат» ЗОР, вихованцями якого є діти віком від шести років з вадами розумового розвитку.
Майбутні психологи та педагоги влаштували для дітей справжнє свято, використовуючи різні методики та терапії: терапія-казка, музична терапія, арт-методика та багато іншого. Наймолодших вихованців інтернату поділили на дві команди для участі в різноманітних конкурсах. Наприкінці свята діти отримали смачні подарунки.
Студенти ЗНУ відвідали Запорізький дитячий будинок-інтернат вперше. Однак, вже по дорозі додому почали обговорювати майбутні акції та семінари для вихованців інтернату.
Завідувач навчальної лабораторії лікувальної та соціальної педагогіки Наталія Мамай наголосила, що соціальна ізоляція таких дітей – це найбільша проблема. Саме тому студенти своїми власними силами намагаються показати дітям, що вони не самотні та подарувати їм хоча б одну годину щастя.

Олена Ярошенко