Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ зустрілися з енергодарськими старшокласниками

Викладачі ЗНУ зустрілися з енергодарськими старшокласниками

11.10.2011 09:33 факультет довузівської підготовки фізичний факультет профорієнтаційна робота

Представники факультету довузівської підготовки та фізичного факультету Запорізького національного університету відвідали м.Енергодар, де провели зустріч із співробітниками Науково-методичного центру Управління освіти і науки, а також із старшокласниками п’яти місцевих шкіл з метою профорієнтаційної роботи .

У ході зустрічі мова йшла про подальше всебічне співробітництво між енергодарським Науково-методичним центром, місцевими школами і нашим університетом. Зокрема, про «День майбутнього студента», запланований на 5 листопада.
Під час спілкування зі старшокласниками відповідальний секретар приймальної комісії, декан факультету довузівської підготовки ЗНУ Ірина Бакаленко розповіла їм про умови майбутньої вступної кампанії до нашого вишу. Школярі отримали відповіді на всі організаційні питання, пов’язані з підготовкою до вступу, більше дізналися про студентське життя в ЗНУ, його матеріально-технічну базу тощо.
Перед старшокласниками виступили декан фізичного факультету Анатолій Добрун, його заступник з навчальної роботи Анатолій Кулинич і завідувач кафедри фізики та методики її викладання Олександр Іваницький. Вони розповіли про особливості навчання на їхньому факультеті та перспективи працевлаштуванням по закінченню ВНЗ.

Схожі новини