Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває конкурс першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися»

У ЗНУ триває конкурс першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися»

26.10.2011 10:31 Центр виховної та культурно-масової роботи конкурс концерт дозвольте відрекомендуватися

25 жовтня, у другий день конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися: перший курс», свої таланти численним глядачам і журі демонстрували студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету, біологічного та економічного факультетів.

Учасникам другого конкурсного дня треба було продемонструвати свої таланти, враховуючи лозунг цьогорічного конкурсу: «Ах, этот безумный, безумный ХХ век».
Наскільки вдало студентам вдалася стилізація вокальних і хореографічних номерів під минуле століття оцінювало незмінне журі конкурсу у складі директора Центру культурно-масової роботи Юлії Янько (голова журі), керівника вокальної студії «Кантилена» ЦКМР Наталії Пиріг, керівника хореографічної студії «D.A.L.S.» ЦКМР Ірини Василенко.
Розпочався концерт виступом музичного гурту Економіко-правничого коледжу. Солістка Яна Хрищук виконала кілька популярних пісень у супроводі гітари, бас-гітари, скрипки, синтезатора та барабанів. До речі, появу нового музичного гурта в нашому виші особливо відзначило журі під час оцінки виступів.
Досить високо вони оцінили і спів Наталії Іваненко, різноманітні хореографічні номери, показовий виступ із художньої гімнастики і двобій з використанням холодної зброї.
Біологи вирішили обіграти у своєму виступі лозунг змагання, із гумором розповівши про події з юності їхніх батьків. Така форма, крім гумористичних сценок, дозволила їм продемонструвати свої вокальні, музичні здібності і навіть розкрити образотворчий талант однієї з учасниць.
Хоча від журі і пролунала порада у майбутньому ще трохи позайматися, розвиваючи свої таланти, однак його члени відзначили яскраві постаті і гарні здібності першокурсників факультету.
Першокурсники економічного факультету вирішили під час виступу продемонструвати усю різноманітність своїх талантів. Тож на глядачів чекали бойовий гопак, підготовлений колективом під керівництвом Ярослава Вовка, його ж соло на саксофоні, вірш, присвячений університету, від Богдана Семенова, ліричні пісні від солісток факультету. Виступ цього факультету здобув високу оцінку і в глядачів, і у суддів.
Нагадаємо, що конкурс «Дозвольте відрекомендуватися: перший курс» триватиме ще два дні. 26 жовтня свої таланти демонструватимуть студенти факультету фізичного виховання, факультету соціології та управління, а також філологічного й історичного факультетів.

Катерина Гопенко