Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології провели семінар-тренінг для запорізьких учителів

На факультеті іноземної філології провели семінар-тренінг для запорізьких учителів

27.10.2011 11:20 Факультет іноземної філології профорієнтаційна робота семінари тренінг

26 жовтня на факультеті іноземної філології ЗНУ за сприяння навчально-методичного центру міського управління освіти і науки пройшов ХІ семінар-тренінг для вчителів шкіл міста.

У роботі секцій семінару взяли участь 93 вчителя англійської, німецької та французької мов.
Викладачі факультету підготували та провели 6 методичних семінарів («Кіберпростір: людина, мова, комунікація у 21 столітті» - к.ф.н., доцент Р. Махачашвілі, «Проблеми варіативності французької мови», - к.ф.н., доцент Т. Уділова, «Комунікативні принципи складання тестових завдань з іноземної мови» - ст. викл. Н. Шапочка, «Базові лексичні одиниці сфери новітніх технологій» - к.ф.н., доцент С. Запольських, «Можливості застосування елементів інноваційних технологій в умовах середньої школи» - к.п.н., доцент В. Александров, «Використання мультимедійних засобів навчання у викладанні та навчанні французької мови» - к.ф.н., доцент Є. Стуліна). Ці заходи логічно переросли у «круглі столи», у форматі «університет-школа».
Під час їх проведення викладачі факультету к.ф.н., доцент І. Шаргай, к.п.н., доцент В. Александров, к.п.н., доцент О. Каніболоцька, к.п.н., доцент Г. Ваніна, ст. викл. Н. Шапочка разом з вчителями середніх шкіл обговорили переваги та недоліки використання інноваційних технологій у процесі навчання іноземних мов. А також поділилися досвідом застосування проектної методики навчання у процесі формування іншомовної комунікативної компетенції студентів (школярів) та надали вчителям можливості попрактикуватися у складанні авторських тестів за запропонованим зразком. На факультеті вважають, що завдяки методичним семінарам відбувається взаємозбагачення професійним досвідом педагогів вищої та середньої школи. Ми впевнені, що результатом нашої роботи стане бажання випускників шкіл навчатись на факультеті іноземної філології.

Факультет іноземної філології

Схожі новини