Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Обрано кандидатів від ЗНУ на обласний конкурс «Студент року»

Обрано кандидатів від ЗНУ на обласний конкурс «Студент року»

03.11.2011 12:00 Факультет соціології та управління Економічний факультет Факультет фізичного виховання Факультет журналістики Факультет соціальної педагогіки та психології Факультет менеджменту Юридичний факультет Нагороди Студент року Концерт Філологічний факультет

Університетська комісія, до складу якої входили представники ректорату, Центру культурно-масової роботи, відділу виховної роботи, профспілкового комітету, НТСА, а також студентської ради університету, підвела підсумки та обрала кандидатів на обласний конкурс «Студент року» від Запорізького національного.

До списку найкращих студентів нашого вишу в заявлених номінаціях увійшли:
«Студент – суспільний діяч року» – Андрій Бондаренко (факультет журналістики);
«Студент – вчений року» – Віталія Лігузова (економічний факультет);
«Студент – староста року» – Катерина Свіріденко (факультет соціальної педагогіки та психології);
«Студент – спортсмен року» – Сергій Попов (факультет фізичного виховання);
«Студент – артист року» – Жаклін Мохаммаді (факультет менеджменту);
«Студент – правоохоронець» – Ксенія Мяснянкіна (юридичний факультет).
Усі переможці будуть нагороджені грошовими преміями та почесними грамотами під час гала-концерту «Дозвольте відрекомендуватися». А далі на них чекає боротьба в обласному конкурсі «Студент року».
За особливі досягнення та успіхи комісія вирішила також нагородити грамотами та премією студентів: Марію Черняєву (філологічний факультет), Андрія Крупкіна (факультет соціології та управління), Віру Кузьменко (біологічний факультет) та Світлану Фірсову (факультет соціальної педагогіки та психології).
Засновником конкурсу є управління у справах сім’ї та молоді Запорізької обласної державної адміністрації. А організатором конкурсу в ЗНУ є відділ виховної роботи Запорізького національного університету.
Основною метою конкурсу є формування високих моральних, етичних і естетичних ідеалів, виховання у студентів високої навчальної та трудової дисципліни, потреби в постійній самоосвіті, залучення студентів до науково-дослідної та суспільно-корисної діяльності університету.

Олена Ярошенко

Схожі новини