Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному розпочався Фестиваль іноземних мов

У Запорізькому національному розпочався Фестиваль іноземних мов

04.11.2011 14:34

Протягом тижня для студентів факультетів - історичного, економічного, менеджменту та фізичного виховання, яким кафедра ділової комунікації факультету менеджменту забезпечує викладання спеціалізованих дисциплін, підготували низку заходів.

Спрямовані вони на усвідомлення студентами важливості вивчення іноземних мов для майбутньої професійної діяльності. Організатори фестивалю – декан факультету менеджменту, доктор філософських наук, професор Ірина Шавкун, заступник декана з виховної роботи, доцент Андрій Кургузов і викладачі кафедри ділової комунікації.
У рамках фестивалю передбачені години іноземних мов, різноманітні вікторини, презентації, конкурс стіннівок. На заходах студенти розмовляють англійською мовою, демонструючи рівень володіння нею, читають вірші мовою оригіналу, перекладають їх рідною мовою, виконують творчі завдання, співають, танцюють та готують страви народів світу. Разом зі своїм керівником – викладачем кафедри ділової комунікації Наталією Шпаковою – обговорюють мовні питання, пов’язані з використанням і статусом різних іноземних мов (французької, німецької, англійської, іспанської тощо). Завданням, яке повинні виконати студенти, є створення та демонстрація кліпів, у яких змодельовані ситуації спілкування з представниками іншомовного середовища.
Наступного тижня будуть підбиті підсумки і найкращі творчі роботи можна буде побачити під час заключного гала-концерту, який відбудеться 11 листопада.

Олена Хлистун