Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Радіостанція «Юніверс» Запорізького національного університету отримало нагороду за пропаганду благодійництва

Радіостанція «Юніверс» Запорізького національного університету отримало нагороду за пропаганду благодійництва

07.11.2011 12:01 Благодійність Радіо «Юніверс»

Міжнародний благодійний фонд «Янгол України» нагородив директора та колектив інтернет-радіостанції «Юніверс» грамотами за активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток благодійництва в Україні, підтримку та пропаганду благодійництва.

Як повідомила директор радіостанції Юлія Чернета, колектив радіостанції отримав визнання за цикл програм «Подаруй надію». Перша програма вийшла в ефір у жовтні, з того часу вона виходить тричі на добу. Кожен новий випуск – історія окремої дитини, яка потребує допомоги для лікування. Проект має на меті пошук небайдужих людей, готових надати допомогу дітям.
Крім того, «Янгол України» запровадив прозору і доступну форму надання адресної фінансової підтримки «Карта допомоги». Якщо у вас виникло бажання допомогти конкретній дитині, ви можете купити картки різної номінальної вартості з цифровим кодом, потім зайти на сайт МБФ «Янгол України» www.angelua.org, де розташовані прохання про допомогу, історії та фотокартки дітей. Потім вносите цифровий код з картки на рахунок дитини, а також маєте змогу одразу перевірити, на чий саме рахунок зайшла перерахована вами допомога.
Колектив студентського радіо «Юніверс» продовжує співпрацювати з фондом, бере участь в благодійних акціях та підтримує волонтерський рух з надання допомоги та підтримки дітям.

Наталія Логвиненко

Схожі новини