Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурс англомовних стіннівок на факультеті менеджменту ЗНУ

Конкурс англомовних стіннівок на факультеті менеджменту ЗНУ

08.11.2011 12:09 Економічний факультет Факультет фізичного виховання Факультет менеджменту Історичний факультет Нагороди Конкурс англійська мова

На факультеті менеджменту у рамках Фестивалю іноземних мов був проведений конкурс англомовних стіннівок. Тема конкурсу – «Чому ми вчимо англійську мову?»

До складу конкурсної комісії входили вісім викладачів факультету менеджменту та голова студентської ради факультету Микита Щербина.
Участь у конкурсі взяли студенти економічного, історичного факультетів, а також факультету фізичного виховання та менеджменту. Перемогу розділили двоє учасників конкурсу.
Перше місце зайняли студенти 3 курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» – група «361921». Вони зробили оригінальну стінгазету з цікавими фактами про англійську мову.
Друге ж місце дісталося студентам 4 курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» – група «361822». Їхня стінгазета містила цікаву інформацію про відомих американських людей та їхні вислови про важливість та необхідність англійської мови, наприклад Біла Гейтса, Діка та Мака Макдональдів (засновники компанії «Макдональдс) та інших.
Нагородження переможців відбудеться 11 листопада на гала-концерті Фестивалю іноземних мов.

Олена Ярошенко

Схожі новини