Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фестиваль іноземних мов завершено гала-концертом

Фестиваль іноземних мов завершено гала-концертом

11.11.2011 15:43 Фестиваль Факультет менеджменту концерт

Завершився фестиваль іноземних мов, організований факультетом менеджменту, зокрема, кафедрою ділової комунікації. Протягом двох тижнів відбулися заходи на факультетах менеджменту, фізичного виховання, біологічному та економічному. Найкращі роботи й досягнення з вивчення іноземних мов студенти продемонстрували під час заключного гала-концерту.

Фестиваль в черговий раз довів, які талановиті, винахідливі, допитливі студенти навчаються у ЗНУ. І під час виготовлення стіннівок, і у своїх виступах студенти продемонстрували високий рівень володіння іноземними мовами.
Під час гала-концерту можна було почути пісні англійською та німецькою мовами, побачити танці народів світу (ірландські та німецькі польки), гумористичні сценки, відеоролики та презентації.
Кращі виступи та стіннівки були відмічені дипломами кафедри ділової комунікації, які переможцям вручила декан факультету Ірина Шавкун. Режисерами найкращих кліпів стали студенти історичного факультету (групи 3218 та 3251), а також факультету менеджменту (група 3611-2-1). На схвалення заслуговують й творчі переклади російською та українською мовами зарубіжних класиків студенток історичного факультету Євгенії Мартинець та Катерини Верещак. За демотиватори та англомовні презентації нагороджено студентів історичного факультету Алісу Кухаржишину, Наталю Ліхацьку, Артема Родель та студентів фізичного факультету (гр. 2117) та історичного факультету (гр.3251). Дипломами за І місце у конкурсі стіннівок нагороджені студенти факультету менеджменту (група 3619-2-1), за ІІ – студенти групи 3618-2-2. Окремо відзначені студенти Андронік Мартоян, Ірена Мороз, Владислав Машин.
На думку декана факультету, професора Ірини Шавкун учасники ще раз довели, що мова – рідна чи іноземна - найважливіший засіб спілкування. Ірина Григорівна підвела підсумки фестивалю:
- Цей захід ми започаткували тільки минулого року, однак цьогорічними результатами ми задоволені. Студенти з таким ентузіазмом поставилися до виконання завдань, що навіть трішки нас вразили. На жаль, на гала-концерті були представлені не всі кращі роботи. Фестиваль довів, що така форма роботи є цікавою для наших студентів, тому цю традицію ми будемо продовжувати.

Олена Хлистун

Схожі новини