Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі юридичного факультету відбувся захист кандидатських дисертацій

На базі юридичного факультету відбувся захист кандидатських дисертацій

15.11.2011 11:41 Все Факультети Юридичний юридичний факультет право захист кандидатських дисертацій

11 листопада на спеціалізованій вченій раді юридичного факультету Запорізького національного університету відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Олени Яцун та Романа Шевейка.

Олена Яцун захистила дисертацію «Особливості провадження по загальним спорам за участю суб’єктів публічної адміністрації в порядку адміністративного судочинства» за напрямом «12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». Робота виконана у Запорізькому національному університеті. Науковий керівник – декан юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук, професор Тетяна Коломоєць.
Офіційні опоненти: завідувач кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету, доктор юридичних наук, професор Ірина Арістова й головний редактор видавництва «Істина», кандидат юридичних наук Олександр Старцев.
Роман Шевейко обрав для своєї наукової роботи тему: «Витрати в адміністративному процесі за законодавством України: питання теорії та практики» (напрям – «12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»). Робота виконана у Запорізькому національному університеті. Науковий керівник – декан юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук, професор Тетяна Коломоєць.
Офіційні опоненти: професор кафедри адміністративного права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». доктор юридичних наук, член-кореспондент НАПрН України Володимир Гаращук і завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін Національного університету державної податкової служби України, кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Мацелик.